top of page

Те, що я чую, я забуваю,

Те, що я бачу, я пам’ятаю,

Те, що я роблю,я розумію.

Конфуцій

(китайський філософ-просвітитель)

   Проведення контрольної роботи  забезпечує пере­вірку рівня засвоєння учнями знань, сформованості вмінь і навичок. З цією метою використовують методи усного, письмового, текстового, графічного, програмованого кон­тролю, практичної перевірки, самоконтролю, а також ме­тоди самооцінки.

  Завдання для контрольних робіт складалися у двох формах: закритої та відкритої з розгорнутою відповіддю.

Закриті завдання (з вибором однієї або кількох правильних відповідей, на встановлення відповідностізавдання до мікротекстів)

перевіряють повноту засвоєння лінгвістичної та літературної тем навчальних програм та рівень сформованості мовних та літературних компетенцій в учнів класу.

Написання власного висловлювання – завершальний етап роботи на зовнішньому оцінюванні, що перевіряє, як учні засвоїли комунікативну лінію програми, сформованість їхньої мовної компетенції. Тому запропоновані контрольні роботи з української мови та літератури й містять завдання для написання творів такого типу. Будуючи власне висловлювання, учні мають виявити вміння дотримувати структури тексту цього типу мовлення, а також висловлювати власні думки на запропоновану тему, логічно викладати їх і доречно й правильно аргументувати, добирати приклади з літератури, інших видів мистецтва, історії тощо.

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО НАЙБЛИЖЧОЇ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ, НАТИСНУВШИ:

bottom of page