top of page

Доброго дня, дорогі батьки!

   Ця сторінка  для Вас. Усі батьки хочуть, щоб діти були здоровими,  слухняними, добре вчилися, і виросли хорошими людьми. Та багато залежить здійснення цих  мрій, сподівань від вас самих, від нас, дорослих.

  Спробуємо потрудитись над створенням особистості вашої дитини разом? Адже діти - це найцінніше, що в нас є.

    Ми відповідаємо за тих, кого привели у цей світ...

   Як навчитись любити дітей (майже всі впевнені, що це вміють), як зробити так,  щоб дитина  у будь-якому віці хотіла додому, хотіла бути поряд з найдорожчими їй людьми, про мистецтво любити на цій сторінці.

Поради батькам щодо виховання обдарованої дитини

 Розвиток  творчих  здібностей  особистості - це одвічний гуманістичний  принцип.  Ще стародавні  греки  вважали,  що  самостійна,  а  отже,  і  творча  особистість  здатна самовіддано  служити  своєму  народу  і  державі...

Безпека дитини в Інтернеті

З  кожним  роком  все  більше  українських  дітей  користується
інтернетом  у  повсякденному  житті.  Можливість підключитися  до Мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє  цій  тенденції.  Інтернет  надає  дітям....

10 фраз, які вчителі хотіли б сказати батькам
 

   Для того, щоб допомогти вчителям та батькам порозумітися, психологи склали топ-10 питань, які стають наріжним каменем у їх стосунках. Ми пропонуємо до вашої уваги перелік з 10 ідей, які педагоги хотіли б донести до батьків своїх вихованців...

Все видео

Все видео

Смотреть
Психологія підліткового віку

Підлітковий вік (від 10-11 до 14-15 років) є перехідним голов­ним чином в біологічному смислі, оскільки це вік статевого дозріван­ня, паралельно якому досягають зрілості й інші біологічні системи організму...

Чому дитина не хоче вчитися?

 Під гіперактивністю прийнято розуміти занадто неспокійну фізичну і розумову активність у дітей, коли збудження переважає над гальму ванням.

 Лікарі вважають, що Гіперактивність....

1. Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти, чи такою, як ти хочеш. Допоможи їй стати не тобою, а собою.

2. Не вимагай від дитини плати за все, що ти для неї зробив. Ти дав їй життя, як вона може віддячити тобі? Вона дасть життя іншому, той — третьому, і це незворотний закон вдячності.

3. Не зганяй на дитині свої образи, щоб у старості не їсти гіркий хліб. Бо що посієш, те й зійде.

4. Не стався до проблем дитини зверхньо. Життя дане кожному під силу, і будь упевнений, дитині воно важке не менше, ніж тобі, а може бути, і більше, оскільки у неї немає досвіду.

5. Не принижуй!

6. Не забувай, що найважливіші зустрічі людини — його зустрічі з дітьми. Звертай більше уваги на них — ми ніколи не можемо знати, кого ми зустрічаємо в дитині.

7. Не муч себе, якщо не можеш зробити щось для своєї дитини. Пам’ятай, для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено все.

8. Дитина — це не тиран, який заволодіває всій твоїм життям, не тільки плід від плоті і крові. Це та дорогоцінна чаша, яку Життя дало тобі на зберігання і розвиток в ньому творчого вогню. Це розкріпачена любов матері і батька, у яких буде рости не “наша”, “своя” дитина, але душа, дана на зберігання.

9. Умій любити чужу дитину. Ніколи не роби чужій те, що не хотів би, щоб робили твоїй.

10. Люби свою дитину будь-якою — неталановитою, невдахою, дорослою. Спілкуючись з нею — радій, бо дитина — це свято, яке поки що з тобою.

bottom of page